![](https://ksth.gr/wp-content/uploads/2016/11/542345_410800659002364_1270590062_n.jpg)
17 Nov ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ Ο.Φ.Κ.Κ.Θ.
Την Τετάρτη 9-1-2013 πραγματοποιήθηκε στα γραφεία του ΟμίλουΦίλων Κυνηγών Κουφαλίων παρουσία πολλών κυνηγών και φίλων η καθιερωμένη κοπή Βασιλόπιτας. Το Δ.Σ. έδωσε ευχές για μια καλύτερη Χρονιά. Ο τυχερός της βραδιάς ήταν το μέλος του Ομίλου Βασιλείου Στέλιος κερδίζοντας μια περιφερειακή άδεια προσφορά του Κ.Σ. Θεσ/νίκης.
Την εκδήλωση τίμησαν με την παρουσία τους ο Πρόεδρος του Κ.Σ. Θεσ/νίκης κ. Μπαμπαράτσας Γεώργιος, ο Γ. Γραμματέας κ. Αυγέρης Ευάγγελος, ο Ταμίας Ταουκίδης Γεώργιος, ο Πρόεδρος του Ο.Φ.Κ.Α.Θ. και μέλος του Κ.Σ.Θ. κ. Ράμος Χρήστος καθώς και μέλη του Ο.Φ.Κ.Α.Θ.
No Comments