![](https://ksth.gr/wp-content/uploads/2016/11/941928_588409491190412_1213569894_n.jpg)
18 Nov ΣΚΟΠΕΥΤΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
Τη Δευτέρα 10 Ιουνίου έγινε για τέταρτη χρονιά ο καθιερωμένος σκοπευτικός αγώνας ” ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΥΣΗΣ”. Ο αγώνας αυτός καθιερώθηκε από τον Κυνηγετικό Σύλλογο Θεσσαλονίκης, στο χώρο εκπαίδευσης κυνηγών στο Κουρί, στη μνήμη του συναδέλφου Οδυσσέα Κούση. Ο αγώνας γίνεται μεταξύ των ομάδων που συγκροτούν οι Λέσχες και οι Όμιλοι του Συλλόγου. Στο φετινό αγώνα νικήτρια αναδείχθηκε η Λέσχη Πολίχνης- Μετεώρων, με δεύτερη τη Λέσχη Κυνηγών Θέρμης και Περιχώρων και τρίτη τη Λέσχη Αμύντα.
No Comments